30. SIERPNIA 2020 R.

1. Początek roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Hermanowej będzie 01. 09. 2020r. tj. wtorek, rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00 w kościele w Hermanowej i dalszy ciąg w szkole o godz. 9.00.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  4. W sobotę jest adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii od godz. 15.00 rozpoczęcie koronką, przerwa na Mszę św. o godz. 18.00 i dalszy ciąg adoracji do godz. 20.00. Zapraszam do modlitwy całymi rodzinami.
  5. W niedziele o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  6. W niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 zostanie poświęcony nowy samochód strażacki OSP w Hermanowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Msza św. o godz. 11.00 jest odwołana.
  7. W czwartek WSP. Św. Grzegorza Wielkiego.
  8. Organizowany jest wyjazd autokarowy do Starej Wsi 5 września 2020 r. Wyjazd spod Św. Floriana o godz. 15.30  W tym samym czasie jest piesza pielgrzymka do Starej Wsi, jak co roku, również pobiegną biegacze. Rozpoczęcie w kościele o godz. 5.30  modlitwami i błogosławieństwem na drogę Wszystkich pielgrzymów. Spotkanie dla pielgrzymów we wtorek po Mszy św.

Pn. +Wacław Grys (od rodziny Szwed)

Wt. 8.00 O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla dzieci, nauczycieli i pracowników SP w Hermanowej.

18.00 +Elżbieta Rzeźnikiewicz w 14 rocz. śm. (od rodziny)

Śr. +Katarzyna, Antoni, Józef Czekaj (od Stefana z rodziną)

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ireny i Stanisława  z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

Pt. +Stanisław Czekaj i +Maria i Jan Cisło (od rodziny)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Tadeusza  z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

Ndz. 7.30 +Zofia Tendelska w 1 rocz. śm. (od rodziny)

9.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Aleksandra  z okazji 42 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

12.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wioli i Wojtka Szetela  i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny (od rodziców i rodzeństwa)

Studzianka: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej Studziańskiej dla Arkadiusza i dzieci i Boże błog. dla rodzin Słowik i Świst.

Pn. i Wt.  +Maria Fornal(od wnuka Mariusza z żoną)

Śr. Dziękczynna za tegoroczne zbiory (od mieszkańców Skotnika)

Cz. +Maria Fornal (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

Pt. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wandy Cisło (od rodziny)