06. WRZEŚNIA 2020 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, w sobotę WSP. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej,
  4. W następną niedzielę do naszej parafii zostanie przywieziona Matka Boża Robotników Solidarności o godz. 16.30 przywitanie następnie nabożeństwo Fatimskie w kościele przed obrazem, o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. czuwanie do godz. 21.00 zakończone apelem.
  5. Sołtys Wsi Hermanowa, będzie pobierał podatek rolny, leśny i od nieruchomości od 09 – 15 września 2020r. w godzinach od 9.00 – 16.30

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla naszej parafii (od mieszkańca z rodziną)

Wt. Dziękczynno – błagalna w 10 rocz. wyniesienia na ołtarze ks. Jerzego Popiełuszki (od Eugeniusza Borowiec)

Śr. Za dar sakramentu bierzmowania z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla młodzieży i rodzin (od rodziców)