OGŁOSZENIA – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

06. WRZEŚNIA 2020 R.

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, w sobotę WSP. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej,
  4. W następną niedzielę do naszej parafii zostanie przywieziona Matka Boża Robotników Solidarności o godz. 16.30 przywitanie następnie nabożeństwo Fatimskie w kościele przed obrazem, o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. czuwanie do godz. 21.00 zakończone apelem.
  5. Sołtys Wsi Hermanowa, będzie pobierał podatek rolny, leśny i od nieruchomości od 09 – 15 września 2020r. w godzinach od 9.00 – 16.30
  6. Intencje mszalne:

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla naszej parafii (od mieszkańca z rodziną)

Wt. Dziękczynno – błagalna w 10 rocz. wyniesienia na ołtarze ks. Jerzego Popiełuszki (od Eugeniusza Borowiec)

Śr. Za dar sakramentu bierzmowania z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla młodzieży i rodzin (od rodziców)

Cz. +Genowefa i Jan Stachurski (od brata)

Pt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszej drodze nauki dla dzieci które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. (od wychowawczyni Teresy)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Bronisława Leniart  z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny (od dzieci z rodzinami)

Ndz. 7.30 +Kazimierz Szura w 6 rocz. śm. (od rodziny)

         9.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Bronisława Leniart  z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny

11.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Krzysztofa z okazji 15 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny (od rodziców)

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Małgorzaty z okazji 18 rocz. urodzin (od rodziców)

18.00 Za parafian

Ks. Roman Jurczak odprawia Msze św. za:

Pn. +Maria Fornal (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

Wt.  +Maria Fornal(od prawników Patrycji i Bartłomieja)

Śr. +Stanisław i Genowefa Szczepańscy

Cz. +Maria Fornal (od wnuka Darka z żoną i dziećmi)

Pt. +Maria Fornal (od swatów z Handzlówki)

Sob.  +Maria Fornal (od rodziny Szpunarów z Handzlówki)