13. WRZEŚNIA 2020 R.

1. Dzisiaj przyjedzie do nas Matka Boża Robotników Solidarności o godz. 16.30 przywitanie następnie nabożeństwo Fatimskie w kościele przed obrazem, o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. czuwanie do godz. 21.00 zakończone apelem.
  2. W poniedziałek o godz. 7.30 rozpoczęcie śpiewem Godzinek, o godz. 8.00 Msza św. na którą w sposób szczególny zapraszam ludzi chorych. Po mszy św adoracja prowadzona przez róże różańcowe. O godz. 16.30 Msz św., akt oddania Matce Bożej, pożegnanie i przewiezienie do parafii Tyczy. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III.
  5. W czwartek młodzież z klasy VIII na Mszy św. złoży deklarację, że chcą się przygotowywać do sakramentu bierzmowania, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klasy VIII.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża świętego, we wtorek WSP. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w środę WSP. Św. męczenników Korneliusza i Cypriana, w piątek święto Stanisława Kostki – patrona Polski
  8. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na katolickie radio „VIA”.

Pn. 8.00 O zdrowie, Boże błog i opiekę Matki Bożej dla ludzi chorych w naszej parafii

16.30 +Stefania w 13 rocz. śm. i +Feliks i Jerzy Bartoń (od rodziny)

Wt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Artura

Śr. +Jarosław Pleśniak w 2 rocz. śm. (od rodziców)