20. WRZEŚNIA 2020 R.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na katolickie radio „VIA”.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W środę po Mszy św. spotkanie z ministrantami, animatorami i kandydatami LSO. Serdecznie zapraszam.
  4. W czwartek po Mszy św. spotkanie ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich.
  5. Również w czwartek zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę św.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W poniedziałek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w środę WSP. Św. Ojca Pio
  8. W następną niedzielę zbiórka do puszek na rzecz uchodźców.
  9. W przyszłą niedzielę w kościele i w Studziance wystąpi kwartet smyczkowy Distinto, wraz z solistką. Zapraszam.
  10. Sołtys wsi Hermanowa zawiadamia, że w dniu 25. 09. 2020r. (piątek) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Hermanowej odbędzie się Zebranie Wiejskie w sprawie wyboru przedsięwzięcia do realizacji w sołectwie w 2021r. ze środków funduszu sołeckiego. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

Pn. +Stefan Roman (od róży Św. Katarzyny)

Wt. +Stefan Roman (od róży Św. Katarzyny)

Śr. +Helena i Stanisław Żurad (od córki)

Cz. Dziękczynna za tegoroczne zbiory (od róży Św. Jana Pawła II)