27. WRZEŚNIA 2020 R.

1. Od poniedziałku Msza św. o godz. 17.00
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, zachęcam dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek na Mszy św. dzieci z klasy III otrzymają różańce.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 16. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00.
  6. W przyszła niedzielę składka na cele diecezjalne. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  7. W niedzielę o godzinie 14.00 w Studziance, modlitwa różańcowa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. W poniedziałek  WSP. Św. Wacława, we wtorek WSP Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę  WSP. Św. Hieronima, w czwartek WSP. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek  WSP. Świętych Aniołów Stróżów.
  9. Bardzo proszę aby w tym tygodniu modlitwę różańcową poprowadzili: w czwartek uczniowie klasy III, w piątek uczniowie klasy IV, w sobotę uczniowie klasy V.
  10. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  11. W poniedziałek już po raz szósty będzie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego przy krzyżu na krzyżówce Straszydle – Czerwonki o godz. 15.00 . Zapraszamy

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Kazimierza z ok. 80 rocznicy urodzin

Wt. Dziękczynna za zbiory (od mieszkańców z Czerwonek)

Śr. +Zofia i Józef Matuła (od wnuka Waldemara z rodziną)