04. PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiaj o godzinie 14.00 w Studzianki modlitwa różańcowa na którą serdecznie  zapraszam czcicieli Matki Bożej.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00  zachęcam dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek WSP Św. Faustyny Kowalskiej, w środę WSP. Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
  4. W następną niedzielę będziemy przeżywać XX Dzień Papieski i będzie zbiórka do puszek.
  5. Pomnik Dziecka Utraconego jest pomnikiem do pochówku, ale również jest prośba matek aby utworzyć pamiątkową tablice z datami, kiedy odeszły Ich dzieci. Proszę o zgłaszanie się do zakrystii i podanie dat, kto sobie tego życzy.
  6. 3 października 2020 r. po dwuletniej formacji ministrant z naszej parafii Jakub Paluch otrzymał błogosławieństwo animatorskie, którego udzielił podczas mszy św. w kościele parafialnym w Zaczerniu ks. Bp. Jan Wątroba. Jakub tym samym dołączył do grona animatorów Diecezji Rzeszowskiej. Swoją posługą będzie wspomagał naszą parafię oraz dawał przykład młodszym ministrantom. Gratulujemy mu i życzymy błogosławieństwa, potrzebnych łask oraz by tym co robi oddawał chwałę Bogu. Króluj nam Chryste!

Pn. Dziękczynna za zbiory (od rodzin Koła Gospodyń Wiejskich)

Wt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Czesławy i Stanisława z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Eugeniusza z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

Cz. O zdrowie, Boże błog.  i opiekę Matki Bożej dla Urszuli (od córki z mężem)

Pt. O Boże błog., opiekę Matki Bożej w pracach budowlanych i Boże błog. w całej rodzinie i w pewnej intencji Bogu wiadomej (od Joanny Baran – Sabik)

Sob. +Izydor Bialic w 15 rocz. śm.

Ndz. 7.30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Kai z okazji 1 rocznicy urodzin i zdrowie w rodzinie (od dziadków)

9.00 +Franciszek Paśkiewicz (od córki z rodziną)

11.00 Za zmarłych z rodziny Tłuczek