11. PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiaj XX Dzień Papieski i  zbiórka do puszek.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00  zachęcam dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek  13 października ostatnie nabożeństwo Fatimskie w Studziance rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.30,  zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Na cmentarzu o godz. 16.00 nastąpi poświęcenie pomnika Dziecka Utraconego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. We wtorek WSP. Bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek WSP. Św. Teresy od Jezusa, w piątek WSP. Św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę WSP. Św. Ignacego Antiocheńskiego
  6. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  7. W przyszłą niedzielę  będzie zbiórka do puszek, jako pomoc jesienna dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać Wszystkim , którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła.
  9. Gmina Tyczyn prosi rolników, aby dokonali spisu rolnego. Służą również swoją pomocą.

Pn. +Mieczysław w rocz. śm.  i Aniela Borowiec (od córki)

Wt. +Józef, Julia i Kazimierz Cisło (od rodziny)

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Jacka z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny (od synów)

Śr. Marian Klimasz w 5 rocz. śm. (od żony)