18. PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek, jako pomoc jesienna dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny. W przyszłą niedzielę składka na cele misyjne.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie  o godz. 17.00  zachęcam dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek WSP. Św. Jana Kantego, w czwartek WSP. Św. Jana Pawła II.
  5. Do puszek w XX Dzień Papieski zebrano 1800 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  6. Koło gazet są karteczki na wypominki, proszę o wypełnione czytelne i składać w zakrystii.
  7. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele będzie różaniec z inicjatywy mężczyzn i dla mężczyzn zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Dom Ludowy w Hermanowej ogłasza dodatkowy nabór na zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Posiadamy wolne miejsca na:
  9. Warsztaty wokalne w poniedziałki oraz środy od 15.30 do 16.30
  10. Zajęcia plastyczne w poniedziałki od 13.45 do 14.45
  11. Zajęcia z j. angielskiego we wtorki od 14.30 do 15.30
  12. Zajęcia taneczne we wtorki od 15.30 do 17.00

Zapisy w Domu Ludowym w Hermanowej oraz pod numerem tel. 17 230 48 68

Pn. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Starej Wsi i Ich Rodzin (od pielgrzymów)

Wt. +Mariusz Brzęk w 2 rocz. śm. (od żony i syna)

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Jacka Kocór z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny

Cz. +Zdzisław Szczepanik (od Wioli i Wojtka)

Pt. +Stanisław i Zofia Kopiec w 15 rocz. śm. (od córki)

Sob. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Starej Wsi i Ich Rodzin (od pielgrzymów)