25. PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę poświęcenia Własnego Kościoła.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w każdą niedzielę, 7.30, 9.00 i 11.00, modlitwa za zmarłych w kościele po sumie. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona  jest na seminarium duchowne.

Pn. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Starej Wsi i Ich Rodzin (od pielgrzymów)

Wt. +Piotr, Maria Tadeusz Kaczor

Śr. Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Królowej Jadwigi)

Cz. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Starej Wsi i Ich Rodzin (od pielgrzymów)