OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1.LISTOPADA 2020 R.

1. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. o godz. 7.30; 9.00 i o 17.00. Ponieważ każdy kapłan ma obowiązek odprawić 3 Msze św.
  2. Codziennie po Mszy św. modlitwa różańcowa polecanych w wypominkach, zachęcam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota  miesiąca, spowiedź św. przed  każdą Mszą św. i w piątek od godz. 16.00. Nie pojadę do chorych ze względu na pandemię.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Adoracja w ciszy.
  6. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  7. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  8. W niedzielę, 8 listopada 2020 r. będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej. Prosimy o składkę  do puszek.
  9. Od lat rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta organizowało na cmentarzach kwestę na rzecz bezdomnych. W tym roku z powodu pandemii jest to niemożliwe. Można jednak wesprzeć dzieło pomocy osobom bezdomnym, dokonując wpłaty na portalu www.pomagam.pl zbiorka pod nazwą „Kwesta 2020”.
  10. Parafie mogą angażować się w inicjatywę „Różaniec do granic nieba”.

Pn. 7.30 +Antoni i Władysława Skoczylas (od córki z rodziną)

9.00 +Stanisław Chrzanowski (od żony i dzieci)

17.00 +Waldemar Tekiela i +Stanisław Czekaj (od rodziny)

Wt. +Józef Fornal w 1 rocz. śm. (od dzieci)

Śr. +Józef i Stefania Jaworskich (od syna z rodziną)

Cz. +Marian Wilk

Pt. +Karol, Kazimiera Borowiec (od rodziny)

Sob. +Ks. Stanisław Bąk i +|Ks. Stanisław Król (od pielgrzymów)

Ndz. 7.30 Waldemar Tekiela (od żony i syna)

9.00 +Katarzyna, Adam i Czesław Bialic (od Alfreda)

11.00 Dziękczynna za promocję oficerską i studium oficerskie. Z prośbą o dalszą opiekę i Boże błog. w życiu oraz w zawodowej służbie wojskowej dla Dariusza.

Od 1 listopada ks. Jacek Uliasz rozpoczyna Msz św. gregoriańskie za +Julię Grabowską (od siostry)

Od 5 listopada księża Saletyni rozpoczynają Msze św. gregoriańskie za +Zofię Bartyńską

Księża Saletyni odprawiają Msze św za: +Zofię Bartyńską

Pn. Od sąsiadów Kaczorów

Wt. Od rodziny Skomrów

Śr. Od wnuka Dariusza z rodziną

Cz. Od bratanicy Krystyny z rodziną

Pt. Od Katarzyny Baran z rodziną

Sob. Od rodziny Kura i Szetela

Ndz. Od Marii Wacławek

Wt. O ustanie pandemii koronawirusa i opiekę Matki Bożej w czasie jej trwania (od mieszkańców Skotnika)

Śr. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Biestek.

Cz. i Pt. +Wiesław, Krystyna Kocur (od mamy)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i Grzegorza Kędra z okazji 5 rocznicy sakramentu małżeństwa, dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie dla Jadwigi.