2 NIEDZIELA ADWENTU

06 GRUDNIA 2020 R.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek jako Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.
  2. We wtorek  odpust parafialny ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. o godz. 7.30, suma uroczysta o godz. 11.00 i o 17.00 Zapraszam do wspólnej modlitwy. Na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci z klasy 3 otrzymają poświęcone medaliki.
  3.  GODZINA  ŁASKI 8 GRUDNIA od 12.OO  do 13.OO Zapraszam do modlitwy.
  4. Roraty w naszej parafii o godz. 17.00 zapraszam do udziału Wszystkich a w szczególności dzieci i młodzież.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. Zachęcam do zakupienia świec Caritas małe kosztują 5 zł, – cały dochód przeznaczony jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Opłatki do nabycia w zakrystii.
  8. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim którzy, złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Maksymiliana)

Wt. 7.30 +Krystyna i Antoni Gorlowski w kolejną rocz. śm.  (od Tadeusza)

11.00 Za parafian

17.00 +Stanisław, Jan i Józefa Cisło (od rodziny)