4 NIEDZIELA ADWENTU

20 GRUDNIA 2020 R.

1. Roraty w naszej parafii o godz. 17.00 do środy zapraszam do udziału Wszystkich a w szczególności dzieci i młodzież.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W czwartek wigilia – Msza św. rano o godz. 7.00 – możliwość zabrania Światełka Betlejemskiego.
  4. Wieczerza wigilijna – pamiętamy o modlitwie, o odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, dzieleniu się opłatkiem, a także o wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wigilia w tradycji Kościoła jest też dniem pamięci o naszych zmarłych – modlimy się za nich podczas wieczerzy, nawiedzamy cmentarze. Pasterka o godz. 24.00 – składka na Fundusz Obrony Życia (Dom Samotnej Matki).
  5. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia – porządek Mszy św. niedzielny godz. 7.30, 9.00 i 11.00
  6. W sobotę Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte jak w każdą niedzielę 7.30, 9.00, 11.00. Składka przeznaczona jest na działalność Instytutu Teologiczno – Pastoralnego w Rzeszowie.
  7. W niedzielę imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza, modlimy się w intencji ks. Bp Jana.
  8. W następną niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  9. Zapraszamy  małżeństwa, których ślub odbył się 25, 50 lat temu i małżeństwa, które obchodzą okrągłą rocznicę ślubu w niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00, a po Mszy św. będzie indywidualne błogosławieństwo dla małżonków.
  10. Dzisiaj można zabrać sianko na stół wigilijny – które przygotowało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Bóg zapłać!
  11. Spowiedź święta przed świętami, będzie codziennie przed Mszą św. – zapraszam
  12. Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Stefan Kret (od dawnego sąsiada)

Wt. +Wojciech i Helena Leniart i +Tadeusz Biesiadecki w kolejną rocz. śm. (od rodziny Biesiadeckich)

Śr. +Anna i Leon Bomba i +Stefan Krzysztoń (od rodziny)

Cz. 7.00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dzieci objętych Duchową Adopcją i Ich rodzin (od członków Duchowej Adopcji)