07. LUTY 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę WSP. Św. Scholastyki, w czwartek WSP. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – światowy dzień chorego.
  4. W następną niedzielę obchodzić będziemy w naszej parafii 29 Światowy Dzień Chorego. Msza święta dla chorych o godz. 11.00, przed Mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji chorych z sakramentem namaszczenia chorych.
  5. W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00.
  6. Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  7. Intencje Mszalne:

Pn. W intencji Bogu wiadomej.

Wt. +Piotr Sieradzki (od Marii Chrzanowskiej)

Śr. +Tadeusz w rocz. śm. i +Wacław i Katarzyna Wrona (od rodziny)

Cz. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla chorych z naszej parafii.

Pt. Podziękowanie za otrzymaną łaskę z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Alfreda i Marii

Sob. +Tomasz, Wiktoria, Roman Hahn (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Jan Wrona w 1 rocz. śm. (od rodziny)

9.00 +Aleksander Klimasz w rocz. śm. (od rodziny)

11.00 +Janina Kaczor w rocz. śm. i zmarłych z rodziny Kaczor i Paluch (od córki)

Pn. +Czesława Chrzanowskiego (od Jana Dudka z rodziną)

Wt. +Czesława Chrzanowskiego (od rodziny z Bielska Białej i Czechowic Dziedzic)

Śr. Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski w starym roku i z prośbą o zdrowie Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Stybaków.

Cz. +Czesława Chrzanowskiego (od Jana i Marii Para z Leszna)

Pt. +Czesława Chrzanowskiego (od współpracowników synowej Ireny)

Sob. +Czesława Chrzanowskiego (od rodziny Borowiec i Paśko)