2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28. LUTY 2021 R.

1. Dzisiaj składka do puszek na misje Ad gentes – pomoc misjonarzom.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z Msza św. i o 19.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  4. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek,  piątek i sobota miesiąca, spowiedź przez cały tydzień przed Mszą św. i w piątek od godz. 15.30.
  6. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  7. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  8. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym i składka na cele diecezjalne.
  9. Do nabycia w kaplicy Matki Bożej Baranki Caritas w cenie 5 zł. i Paschałki w cenie 10 zł  Cały dochód przeznaczony jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  10. Intencje Mszalne:

Pn. +Julia Grabowska (od siostry Władysławy Zelik)

Wt. +Julia Grabowska (od rodziny Prokop)

Śr. +Marian Wilk w 5 rocz. śm. (od żony i dzieci)

Cz.  +Piotr Sieradzki (od Tadeusza Prokop z rodziną)

Pt. +Kazimierz i Zofia Bomba w rocz. śm.

Sob. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Wiesława z ok. ur. (od przyjaciół)

Ndz. 7.30 +Kazimierz Szura (od rodziny)

9.00 +Emilia, Kazimierz, Aleksander Bodzisław (od rodziny)

11.00 +Katarzyna, Mieczysław Wójcik (od córki z rodziną)