3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07 MARCA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z Msza św. i o 19.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  3. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  4. Do naszej parafii w następną niedzielę przywieziony zostanie Dzwon-pielgrzym „Głos Nienarodzonych”.
  5. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Hermanowej informuje  o rozpoczynającym się postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału przedszkolnego do grupy dzieci 4-ro i 5-cioletnich, do zerówki, dzieci 6-cioletnich oraz uczniów do klasy I. Wnioski o przyjęciu składa się od 08 do 19 marca 2021r. w godzinach pracy sekretariatu szkoły. Proszę o stosowanie się do reżimu sanitarnego obowiązującego na terenie placówki.
  6. Intencje Mszalne:

Pn. +Zdzisława Szczoczarz (od rodziny Wyżykowskich z Katowic)

Wt. Za dusze w czyśćcu cierpiące i Boże błog. w pewnej Rodzinie

Śr. +Kazimiera i Karol Borowiec (od rodziny)

Cz.  Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Boże i potrzebne łaski dla Oli z okazji 18 rocz. urodzin (od Sebastiana)

Pt. +Helena i Józef Surówka

Sob. O zgodę, zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Paluch

Ndz. 7.30 +Jan, Dominik Kura i +Katarzyna Malak

9.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Boże i potrzebne łaski dla Oli z okazji 18 rocz. urodzin (od rodziców i rodzeństwa)

11.00 +Katarzyna w rocz. śm. i +Wacław i Tadeusz Wrona (od rodziny)

Ks. Roman Jurczak odprawia Msze św. za: +Józef Paśko

Pn. (od Dyrekcji i Pracowników Domu Kultury w Tyczynie)