4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 MARCA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z Msza św. i o 19.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  3. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  4. W przyszłą niedzielę Droga Krzyżowa  (27 kilometrów). Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy kościele. Zapraszam do wspólnej modlitwy z zachowaniem przepisów epidemiologicznych.
  5. W piątek uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Do naszej parafii został przywieziony Dzwon-pielgrzym „Głos Nienarodzonych”, z inicjatywy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Składam Im za to serdeczne Bóg zapłać!
  7. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.

Nr. Konta: Parafia Hermanowa Bank Spółdzielczy w Tyczynie

Nr. 89 9164 0008 2001 0002 3399 0001

8. Intencje Mszalne:

Pn. +Anna Kocur (od Edwarda Paluch z rodziną)

Wt. +Zbigniew, Nikol, Cecylia Janiec (od rodziny)

Śr. +Izydor Goś w 7 rocz. śm. (od rodziny)

Cz. +Stanisław, Marianna Borowiec i +Kazimierz, Julia i Józef Cisło

Pt. +Piotr Paluch w 3 rocz. śm. (od rodziców) i zmarłych z rodziny Paluch i Kaczor

Sob. +Wiesławę Paluch i zmarłych z rodziny (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Józef Bodzisław z ok. imienin (od rodziny)

9.00 +Piotr Paluch w 3 rocz. śm. (od żony i synów)

11.00 +Dominik Kura (od rodziny Kotowicz)