5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5.  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 MARCA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia. Zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uroczyste przyjęcie członków Duchowej Adopcji w czwartek. Deklaracje są na stoliku przy gazetkach.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z Msza św. i o 19.00 bez Mszy św. dla wszystkich,
  4. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  5. Następna niedziela to niedziela Palmowa – uroczyste poświęcenie palm na sumie. Droga krzyżowa w Studziance o godz. 14.00, zakończy się Mszą św., w czasie drogi krzyżowej trzymamy palmy. Zachęcam do wspólnej modlitwy z zachowaniem przepisów epidemiologicznych.
  6. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Codziennie będę spowiadał przed Mszą św. i jak będzie potrzeba po Mszy św.
  8. Intencje Mszalne:

Pn. +Józefa Piotr Bodzisław (od rodziny)

Wt. +Anna Kocur (od Tośka kolegi syna Józefa)

Śr. +Zdzisław Mikrut w 12 rocz. śm. (od rodziny)

Cz. O zdrowie , Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Dzieci objętych Duchową Adopcją i Ich Rodzin (od członków Duchowej Adopcji)

Pt. +Władysława Tarnowska w 1 rocz. śm. (od córki z rodziną)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Boże i potrzebne łaski dla Maksymiliana z okazji 18 rocz. urodzin (od rodziców i brata)

Ndz. 7.30 +Stanisław w 2 rocz. śm. i +Jan i Józefa Cisło (od żony i dzieci)

9.00 +Rozalia, Franciszek Wiater i +Rozalia Goś (od rodziny)

11.00 +Józef Wójcik w 9 rocz. śm. (od syna z rodziną)

Studzianka: O dar trzeźwości dla naszej parafii (od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich)

Pn.+Józef Paśko (od rodziny Para)