NIEDZIELA PALMOWA

28 MARCA 2021 R.

1. Msza św. codziennie będzie o godz. 18.00
  2. Kościół codziennie będzie otwarty od godz. 8.00 do zakończenia Mszy św. Na Mszy św. może uczestniczyć do 30 osób.
  3. Proszę o modlitwę w waszych domach i uczestnictwo we Mszy św. i nabożeństwach transmitowanych w telewizji, internecie i radio.
  4. Od poniedziałku do czwartku będę spowiadał od. godz. 17.00, ponieważ nie ma spowiedzi zbiorowej.
  5. Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota  oraz Wielka Niedziela Triduum Paschalne –– to centrum roku liturgicznego, przeżywamy najważniejsze wydarzenia zbawcze – Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa, dlatego staramy się uczestniczyć w nabożeństwach całymi rodzinami transmitowanych w telewizji, internecie i radio. Nadto nie żałujemy czasu na modlitwę w naszych domach.
  6. Wielka Niedziela – rezurekcja o 6.00. Pozostałe Msze św. o 9.00 i 11.00.
  7. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. 7.30, 9.00 i 11.00.
  8. Intencje Mszalne:

Pn. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla chrzestnych Krzysztofa, Pauliny i Weroniki (od ojca chrzestnego)

Wt. +Kazimierz Skubisz w kolejną rocz. śm. (od rodziny)

Śr. +Józef Skubisz (od rodziny)

Cz. +Jan, Zbigniew, Józefa, Franciszek Kotowicz (od rodziny)

Sob. +Waldemar Tekiela w 10 rocz. śm. (od żony i syna)

Ndz. 7.30 Za parafian.

9.00 +Waldemar Tekiela (od rodziców)

11.00 +Marek Hałoń w 2 rocz. śm. (od mamy i brata z rodziną)

Do 3 kwietnia ks. Stanisław Nabywaniec odprawia Msze św. gregoriańskie za +Zdzisławę Szczoczarz

Od 4 kwietnia ks. Mirosław Marczak rozpoczyna Msze św. gregoriańskie za +Mieczysława Hałoń z Mszy św. pogrzebowych.

Pn. +Józef Paśko (od kibiców rodziców)

Wt. +Helena Lasota w 1 rocz. śm. (od dzieci z rodzinami)

Śr. +Józef Paśko (od Mirosława Stybak)

Cz. +Zbigniew Olech w 10 rocz. śm. (od rodziny)