OGŁOSZENIA –NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

04. KWIETNIA 2021 R.

1. W poniedziałek wielkanocny Msze św. jak w niedzielę: 7.30, 9.00, 11,00.
  2. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  6. W przyszłą niedzielę będą zbierane puszki Jałmużna Wielkopostna.
  7.  Jutro składka na KUL a w przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Pn. 7.30 +Stanisława, Jan Pajda (od syna Stanisława z rodziną)

9.00 +Józefa Rak w 11 rocz. śm. i +Jan Rak (od córki z rodziną)

11.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Elżbiety z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dziecka i matki.

Wt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ani Cisło z okazji 18 rocz. urodzin

Śr. O szybki powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Marysi (od kolegów i koleżanek z klasy Szkoły Podstawowej w Hermanowej)

Cz. +Stanisław Rudka w 8 rocz. śm. (od żony i syna)

Pt. +Franciszek i Maria Piaseckie (od córki z rodziną)

Sob. +Stanisław, Jan i Maria Rudka (od syna i brata)

Ndz. 7.30 +Józef Skubisz

9.00 O ustanie pandemii koronowirusa, o Bożą pomoc dla personelu medycznego oraz za chorych i cierpiących z powodu tej choroby (od róży Św. Ojca Pio)

11.00 +Helena, Kazimierz, Edward, Jan, Stefania Borowiec (od Zofii z rodziną)

Od 4 kwietnia ks. Mirosław Marczak rozpoczyna Msze św. gregoriańskie za +Mieczysława Hałoń z Mszy św. pogrzebowych.

Śr. +Genowefa Szczepańska i +Augustyn Zagórski

Cz. +Anna Kowal w 2 rocz. śm. (od mamy)

Pt. +Julia, Kazimiera i Józef Cisło

Sob. +Józef Bodzisław (od rodziny Grędysa)