OGŁOSZENIA – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

25. KWIETNIA 2021 R.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
  5. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  6. W czwartek święto Św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy, w sobotę WSP Św. Józefa rzemieślnika, w środę rozpoczynamy Triduum przed Św. Józefem.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Msze św. w Studziance o godz. 15.00.
  8.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym na sumie., składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  9. Pragnę również serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  10.  Intencje mszalne:

Pn. +Józef, Zofia, Anna, Kazimierz Słowik

Wt. Dziękczynno – błagalna w 25 rocz. sakramentu małżeństwa dla Marzeny i Bogdana   z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

Śr. +Jan, Kazimierz i +Elżbieta Rzeźnikiewicz (od rodziny)

Cz. Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Zofii

Pt. +Magdalena, Wawrzyniec Rudka (od rodziny)

Sob. +Emilian Hałoń (od zespołu „Hermanowianki”)

Ndz. 7.30 +Maria, Leon, Jan Szwed i +Stanisława Surówka (od rodziny)

9.00 +Tomasz Kotowicz w 8 rocz. śm. i +Stanisław, Mieczysław Kotowicz (od rodziny)

11.00 Za parafian.

13.00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dzieci, które mają swoją I Komunię św.

Studzianka: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Polski dla naszej Ojczyzny oraz o łaskę rozpalenia patriotyzmu w młodym pokoleniu (od Grupy Patriotycznej)

Od 1 maja ks. Konrad Dyrda rozpoczyna Msze św. gregoriańskie za +Józefa Grędysa z Mszy św. pogrzebowych.

Pn. O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i Boże błog. dla Mateusza

Wt. O potrzebne łaski, Boże błog. i przetrwanie w trudnym doświadczeniu dla Bartosza (od rodziców)

Śr. O dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i pomyślne zdanie matury dla Bartosza (od rodziców)

Cz. +Józef Bodzisław (od kolegów i koleżanek Grzegorza z firmy Jar)