OGŁOSZENIA – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

02. MAJA 2021 R.

1. W poniedziałek  uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30; 9.00 i 11.00.
  2. We wtorek WSP. Św. Floriana patrona strażaków. Msza św. za Strażaków o godz. 19.15
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17.00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00.
  5. W czwartek święto Św.Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę uroczystość Św. Stanisława – patrona Polski.
  6. Intencje mszalne

Pn. 7.30 +Józef Witek (od rodziny)

9.00 +Emilian Hałoń (od róży św. siostry Faustyny)

11.00 O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży św. Zofii)

Wt. 18.00 +Aleksandra Witek (od rodziny)

19.15 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Floriana dla Strażaków z Hermanowej

Śr. +Stefan Kuśnierz w 1 rocz. śm.

Cz. +Franciszek Witek (od rodziny)

Pt. +Waldemar Tekiela (od rodziców)

Sob. +Stanisław, Zofia Kopiec i +Zofia, Franciszek Cisło (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Stanisław Czekaj (od rodziców)