OGŁOSZENIA – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

09. MAJA 2021 R.

1. Na tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18.00 Zapraszam do wspólnej modlitwy w domach i przy kapliczkach.
  2. W środę nasza młodzież z klasy VIII otrzyma sakrament bierzmowania z rąk JE Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego w Tyczynie o godz. 16.00. W poniedziałek i wtorek proszę aby młodzież uczestniczyła w nabożeństwie majowym i przystąpiła do sakramentu  pokuty.
  3. W czwartek 13 maja nabożeństwo Fatimskie i Msza św. w Studziance o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy. Msza św. w kościele o godz. 17.00.
  4. W piątek święto Św. Macieja Apostoła, w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.

Nr. Konta: Parafia Hermanowa Bank Spółdzielczy w Tyczynie

Nr. 89 9164 0008 2001 0002 3399 0001

6. Od 15 marca br. ruszyła kampania składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników. Informacje na tablicy ogłoszeń.

Pn. +Zofia Chruszcz w 2 rocz. śm., +Zbigniew Kuśnierz (od Zofii Kuśnierz z rodziną)

Wt. +Józefa, Władysław, Stanisław, Mieczysław i Tomasz Kotowicz

Śr. O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny i zdrowie i Boże błog dla matki i dziecka (od taty z rodzeństwem)

Cz. 17.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla firmy Linker – Europa