06. CZERWCA 2021 R.

1. Dzisiaj w Studziance będziemy gościć J. E. Ks. Bp Kazimierza Górnego i ks. prałata Stanisława Tarnawskiego, dziękując za 25 lecie wybudowania kaplicy i poświęcenia. Zapraszam parafian i Wszystkich czcicieli Matki Bożej Studziańskiej do wspólnej modlitwy.
  2. Trwamy o oktawie Bożego Ciała, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a w szczególności dzieci, młodzież i dorosłych. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  3. W niedzielę 13 czerwca nabożeństwo Fatimskie i Msza św. w Studziance o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórki do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
  5. We wtorek WSP. Św. Jadwigi Królowej, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę WSP. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Pn. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza z ok. imienin (od przyjaciół)

Wt. Dziękczynno – błagalna w 25 rocz. sakramentu małżeństwa dla Grażyny i Wiktora z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Śr. Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w rodzinie.(od rodziców)

Cz. +Kazimierę Wasiuta (od córki)

Pt. +Stanisław Frączek (od grupy Patriotycznej)

Sob. +Kazimierę Wasiuta (od pracowników ZOD Błażowa)

Ndz. 7.30 +Marian Skoczylas i zmarłych z rodziny Skoczylas (od rodziny)

9.00 Dziękczynno – błagalna w 30 rocz. urodzin dla Dariusza z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

11.00 +Stanisław Pustelniak w 12 rocz. śm. (od córki Anny z rodziną)

Studzianka: Dziękczynno – błagalna w 50 rocz. urodzin dla Elżbiety i Krzysztofa z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny (od Moniki)

Pn. +Stefania Leśniak (od Ryszarda Hadały z rodziną)

Wt. +Stefania Leśniak (od Sylwestra z rodziną)