20. CZERWCA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek WSP Św. Alojzego Gonzagi, w czwartek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  4. W czwartek Msza św. o godz. 16.30 na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W piątek rozdanie świadectw w szkole o godz. 8.00.
  6. Caritas Diecezji Rzeszowskiej sprzedaje cegiełki w cenie 5 zł, z których będą organizowane turnusy wakacyjne dla dzieci.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  5. W piątek rozdanie świadectw w szkole o godz. 8.00.
  7. Intencje msze św.

Pn. +Zofia Marciniec (od kolegów i koleżanek z pracy syna Waldemara)

Wt. +Zofia Marciniec (od kolegów i koleżanek z pracy syna Waldemara)

Śr. +Alfred Borowiec (od córki z rodziną)

Cz. 16. 30 Dziękczynno – błagalna za naukę  w Szkole Podstawowej w Hermanowej.

18.00 +Zofia Marciniec (od kolegów i koleżanek z pracy syna Waldemara)

Pt. +Józefa, Piotr Bodzisław i +Stanisław Kędzior (od rodziny)

Sob. +Piotr Paluch, Janina, Piotr Kaczor z ok. imienin i zmarłych z rodziny (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Władysław i Genowefa Gibała (od córki

9.00 +Anna Kiełbasa w 10 rocz. śm. (od córki Marii z mężem)

11.00 +Janina Malak z ok imienin (od rodziny)

Studzianka: +Stanisława, Władysław, Anna Bieda

Pn. O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Zofii i potrzebne łaski.

Wt. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Tadeusza (od rodziny)

Śr. +Jan, Dominik Kura i +Marian Skoczylas

Cz. +Józefa i Jan Sitarz (od rodziny)

Pt. i Sob. +Stefania Leśniak (od współpracowników ze Studium Medycznego w Rzeszowie)