27. CZERWCA 2021 R.

1. W poniedziałek WSP Św. Ireneusza, we wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła (składka na „Świętopietrze”), w sobotę św. Tomasza Apostoła.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota  miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30 w ciszy. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00.
  4. W sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów
  5. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  6. W związku z pożarem, który w minioną sobotę wyrządził ogromne zniszczenia w Nowej Białej k. Nowego Targu (spłonęło ponad 40 budynków) – w niedzielę (27 czerwca) prosimy po każdej Mszy św. przeprowadzić zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym.
  7. Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Władysław Gibała (od wnuka Jakuba)

Wt. Dziękczynno – błagalna w 30 rocz. sakramentu małżeństwa dla Bogumiły i Bogdana Majda z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny (od synów)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w kapłaństwie dla ks. Piotra Kury i ks. Pawła Baran z okazji imienin.

Cz. Dziękczynno – błagalna w 10  rocz. sakramentu małżeństwa dla Justyny i Kamila Niemiec z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny (od rodziców)

Pt. +Rozalia Dudek w 4 rocz. śm. i +Jan Agata Dudek (od syna Tadeusza z żoną)

Sob. +Kazimiera Wasiuta (od pracowników ZOL Nieborów)

Ndz. 7.30 Dziękczynno – błagalna w 30 rocz. sakramentu małżeństwa dla Lucyny i Sławomira Przepióra z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

9.00 Dziękczynno – błagalna w 30 rocz. sakramentu małżeństwa dla Bogumiły i Bogdana Majda z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

11.00 +Władysław Groszek  (od żony z dziećmi)

Studzianka: +Eugeniusz, Maria, Zofia Pięta (od syna z żoną)

Od 3 lipca ks. Mirosław Marczak rozpoczyna Msze św. gregor. za +Janusza Gędłek z Mszy św. pogrzebowych

Od 1 lipca ks. Artur Modzelewski rozpoczyna Msze św. gregor. za +Stefanię Leśniak (od rodziny)

Pn. Dziękczynno – błagalna dla dzieci które w tym roku obchodziły I rocznicę Komunii św.

i o zdrowie i Boże błog. w dalszym życiu (od rodziców)

Wt. +Stefania Leśniak (od Elżbiety Drążek)

Od Śr. do Sob +Stefania Leśniak (od koleżanek z pracy córki Barbary)

Ks. Julian Tarnawski odprawia Msze św. za: +Bronisław Leniart