25. LIPCA 2021 R.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez powodzie w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
  2. Również dzisiaj poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. w kościele i zbiórka do puszek na misje MIVA Polska. Natomiast w Studzience poświęcenie rowerów.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W poniedziałek WSP Św. Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny, w czwartek WSP Św. Marty, w sobotę WSP Św. Ignacego z Loyoli.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  7. Składam serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. +Bronisław Leniart (od swatowej Krystyny z Dynowa)

Wt. Dziękczynno – błagalna w 60 rocz. sakramentu małżeństwa dla Bronisławy i Franciszka

Mlaś z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Śr. +Eufrozyna, Eugeniusz Leniart, +Jadwiga, Zdzisław Błażejowscy w rocz. śm. i zmarli z Ich rodzin (od Małgorzaty i Edmunda)