Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny

15 SIERPNIA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek WSP. Św. Jacka, w piątek WSP. Św. Bernarda, w sobotę WSP. Św. Piusa X i 57 rocznica śmierci bł. Władysława Findysza.
  4. W przyszłą niedzielę po sumie będzie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Serdecznie zapraszam.
  5. Dnia 22 sierpnia 2021 r. w naszej diecezji odbędą się spotkania młodzieży związane z Symbolami Światowych Dni Młodzieży. Czuwania modlitewne i Eucharystie pod przewodnictwem Księży Biskupów odbędą się:

– w Rzeszowie – w parafii pw. św. Jadwigi Królowej, rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 19.30 pod przewodnictwem JE Bp. Jana Wątroby.

6. Składam serdeczne podziękowanie osobom którzy pracowali przy parkingu w Studziance. Niech Matka Boża ma Ich zawsze w swojej opiece. Proszę Wszystkich o poszanowanie ogrodzenia.

Pn. +Ks. Jan Kocur

Wt. O szczęśliwe rozwiązanie dla Elżbiety Paśko z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla matki i dziecka

Śr. +Stanisław Frączek (od przyjaciół)

Cz. +Franciszek Skubicki w 4 rocz. śm. (od rodziny)

Pt. Dziękczynno – błagalna w 50 rocz. urodzin dla Bogdana z prośbą  o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

Sob. +Adam Prędki (od Katarzyny i Rafała Harpula)

Ndz. 7.30 Dziękczynno – błagalna w 60 rocz. sakramentu kapłaństwa dla ks. Stanisława Stolz z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

9.00 +Maria Tłuczek w 2 rocz. śm. i +Stanisław i Krzysztof Tłuczek (od córki)

11.00 Dziękczynno – błagalna w 18 rocz. urodzin dla Huberta z prośbą  o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu (od babci i dziadzia)

Studzianka: +Bronisława w 13 rocz. śm. (od syna Antoniego z rodziną)

Pn. i Wt. +Anna Borowiec (od współpracowników syna Piotra z Linker Europa)

Śr. Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Królowej Jadwigi)

Cz. +Irena Szczepanik (od rodziny Walczaków)

Pt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Antoniego z okazji 38 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz 22 rocznicę urodzin Alicji i Patrycji z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny.

Sob. +Irena Szczepanik (od rodziny Gefert)

Ks. Tomasz Materna odprawia Msze św. za: +Stanisławę Kozik

Pn. od sąsiadów Szetelów

Wt. od rodziny Domoń z Siedlisk

Śr. i Cz. od swatowej z Budziwoja

Pt. od Aldony i Bogdana z Budziwoja

Sob. od pracowników z biura „Dawker”

W piątek zmarł nasz parafianin Ryszard Tendelski przeżył 65 lat, różaniec dzisiaj w kościele o godz. 17.00, w poniedziałek po Mszy św. pogrzeb jest ustalony na wtorek Msza św. o godz. 15.00, wyprowadzenie z kaplicy o godz. 14.00.