22. SIERPNIA 2021 R.

1. Dzisiaj po sumie będzie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Serdecznie zapraszam.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek WSP. Bł. Władysława Findysza, we wtorek Święto Św. Bartłomieja Apostoła, w czwartek uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej, w piątek WSP Św. Moniki, w sobotę WSP Św. Augustyna.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać Wszystkim którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła
  6. Piesza pielgrzymka do Starej Wsi w pierwszą sobotę września tj. 4, będzie w grupach, Tyczyn jedna  i Hermanowa druga grupa. Dlatego prosimy aby chętni zapisywali się w zakrystii. Jest zamówiony autokar, można zapisywać się na powrót, a jeśli będą wolne miejsca można zapisać się na przyjazd na Mszę św. do Starej Wsi.
  7. Dnia 28. Sierpnia 2021r. (sobota) w miejscowości Hermanowa – odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie powyżej 4 miesiąca życia. Koszt szczepienia 30 zł Rozpiska szczepień na tablicy ogłoszeń (od 8.00 do 13.00)

Pn. +Julia, Marcin Kozik (od syna z rodziną)

Wt. +Wawrzyniec, Józefa Jopek (od córki z rodziną)

Śr. +Stanisława i Mieczysław Duda (od rodziny)

Cz. +Helena Wójcik w 11 rocz. śm. (od syna)

Pt. +Elżbieta Pałys (od siostry Renaty i szwagra z rodziną)

Sob. +Adam Prędki (od rodziny Górskich)

Ndz. 7.30 +Augustyn Zagórski

9.00 Dziękczynno – błagalna w 18 rocz. urodzin dla Huberta z prośbą  o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu (od rodziców i rodzeństwa)

11.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i Krzysztofa z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Mariana Kaczor z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa i dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Romana Kaczor z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa.

Pn. +Irena Szczepanik (od swatów Józefa i Heleny)

Wt. +Irena Szczepanik (od syna Grzegorza z żoną)

Śr. O szczęśliwe rozwiązanie dla Elżbiety Paśko z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla matki i dziecka (od rodziców)

Cz. +Irena Szczepanik (od wnuków Amelii i Patryka)