12. WRZEŚNIA 2021 R.

1. Transmisja uroczystości beatyfikacyjnej Czcigodnych Sług Bożych: Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej w niedzielę, 12 września o godz. 12 w Telewizji Polskiej. Zachęcam do uczestnictwa.
  2. W poniedziałek 13 września nabożeństwo Fatimskie w Studziance o godz. 17.00 na które zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej. Msza św. w kościele o godz. 19.00.
  3. W poniedziałek młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma uczestniczyć w nabożeństwie Fatimskim.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W poniedziałek. WSP Św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w czwartek WSP. Św. męczenników Korneliusza i Cypriana, w sobotę Św. Stanisława Kostki – patrona Polski
  7. W środę po Mszy św. spotkanie dla ministrantów, lektorów i animatorów. Zapraszam
  8. W piątek po Mszy św. rozpoczynamy spotkania dla grupy biblijnej, zapraszam Wszystkich którzy chcą się modlić i spotykać.
  9. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  10. W przyszłą niedzielę przyjadą do naszej parafii przedstawiciele z budującej się parafii Bł. Wł. Findysza na Słocinie, i proszą o pomoc finansową (będą zbierać do puszek przed kościołem). Jest to zarządzenie ks. bp. Ordynariusza.

Pn. 19.00 +Elżbieta Rzeźnikiewicz (od rodziny)

Studzianka: 17.00 +Alfred i Genowefa Kopiec (od synowej z rodziną)

Wt. +Kazimierz Szura w 7 rocz. śm. (od rodziny)

Śr. +Stefania w 14 rocz. śm., +Feliks i Jerzy Bartoń (od rodziny)

Cz. +Jarosław Pleśniak w 3 rocz. śm. (od rodziców)

Pt. +Władysława Kopaczyńska (od rodziny)

Sob. +Aleksander, Weronika, Jan Bialic (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Danuta Bieda, +Zofia i Stanisław Paśko +Janusz Gędłek (od rodziny)

9.00 Dziękczynno- błagalna w 97 rocz. urodzin dla Julii Piekiełek z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.

11.00 +Jarosław Pleśniak w 3 rocz. śm. (od dziadków)

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anety i Andrzeja z okazji 8 rocz. sakramentu  małżeństwa i Boże błog. w rodzinie

Pn. O szybki powrót do zdrowia dla Rafała i potrzebne łaski

Wt. +Ks. Stanisław Bąk (od pielgrzymów do Starej Wsi)