19. WRZEŚNIA 2021 R.

1. Dzisiaj są przedstawiciele z budującej się parafii Bł. Wł. Findysza na Słocinie, i proszą o pomoc finansową (będą zbierać do puszek przed kościołem).
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek WSP. Św. Ojca Pio
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na katolickie radio VIA.
  6. Organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy 2 października tj. sobota. Zapisy w zakrystii (proszę podać datę urodzenia i numer domu przy zapisie)
  7. Dom Ludowy w Hermanowej oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 26  września tj. niedziela od godziny 15.00 do 20.00 w auli Domu Ludowego w Hermanowej. W tym dniu będzie można zobaczyć wszystkie formy zajęć artystycznych prowadzonych przez instruktorów dla dzieci i dorosłych oraz zapisać na różnego rodzaju zajęcia. Serdecznie zapraszamy!

Pn. +Julia, Franciszek Gorlowscy (od siostry)

Wt. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Roberta z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa

Śr. +Stanisław, Aniela, Janina, Jan, Józef Grędysa (od rodziny)

Cz. +Genowefa Paśkiewicz w rocz. śm. (od córki Anny z rodziną)