10. PAŹDZIERNIKA 2021 R.

1. Msza święta i nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00  zachęcam dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  2. Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski i jest zbiórka do puszek.
  3. W środę  13 października ostatnie nabożeństwo Fatimskie w Studziance rozpocznie się Mszą św. o godz. 16. 00,  zapraszam do wspólnej modlitwy. Msza św. w kościele o godz. 18.00
  4. W środę WSP.Bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek WSP. Św. Teresy od Jezusa, w sobotę WSP  Św. Jadwigi Śląskiej.
  5. W czwartek Szkoła Podstawowa w Hermanowej im. Św. Królowej Jadwigi, przeżywa uroczystość poświęcenia obrazu Św. Królowej Jadwigi. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele o godz. 9.00, a o godz. 10 .30 poświęcenie w szkole i akademia okolicznościowa.  Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę w kościele. Mszę świętą poprowadzi ks. Bp. Ordynariusz Jan Wątroba.
  6. W piątek w szkole podstawowej w Hermanowej będą sprzedawane kremówki papieskie w cenie mała 2 zł i duża 3,50 zł.
  7. W przyszłą niedzielę do naszej parafii przyjadą Zakon Rycerzy Kolumba z parafii świętej  królowej Jadwigi z Rzeszowa i przedstawią swoją działalność. Będzie możliwość dla mężczyzn wstąpienia w ich szeregi.
  8. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  9. Również w przyszłą niedziele zbiórka do puszek na pomoc w leczeniu Sofii. Zbiórka za zgodą naszej Kurii w Rzeszowie.

Pn. +Jan i Marian Kurosz (od rodziny)

Wt. +Anna, Leon, Stefania Janda (od rodziny)

Śr. 18.00 +Marianna, Stanisław Borowiec i +Kazimierz, Julia i Józef Cisło

Studzianka 16.00 Dziękczynna za zbiory (od mieszkańców Gratkowca)

Cz. +Marian Klimasz w 6 rocz. śm. (od żony)

Pt. +Władysław i Honorata Borowiec (od rodziny)

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Piotra Jaworskich z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa (od rodziców)

Ndz. 7.30 +Franciszek Wiater (od rodziny)

9.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Piotra Głodowskich z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa.

11.00 Dziękczynna za zbiory (od róży Św. Jana Pawła II)

Pn. O zdrowie, Boże błog,, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Franciszka w 1 rocz. urodzin.

Wt. i Śr. +Dariusz Wysocki (od teściów Eugeniusza i Czesławy Kuczmarz)

Cz. +Władysław, Honorata Borowiec (od rodziny)

Pt. O szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii i o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dziecka i matki (od teściowej)

Sob. +Dariusz Wysocki (od siostry Lidii z mężem)