31. PAŹDZIERNIKA 2021 R.

1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę poświęcenia Własnego Kościoła.
  2. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w każdą niedzielę, 7.30, 9.00 i 11.00, po sumie procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. o godz. 7.00; 17.00 i o 19.00. Ponieważ każdy kapłan ma obowiązek odprawić 3 Msze św.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota  miesiąca, spowiedź św. przed  każdą Mszą św. i w piątek od godz. 16.00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 18.30 – zapraszam do  wspólnej modlitwy.
  5. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  6. W sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  7. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  8. Zaproszenie Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Dom Ludowy w Hermanowej oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie serdecznie zapraszają na koncert zespołu NO STRESS, który odbędzie się 7 listopada 2021r. o godz. 17.00 w auli Domu Ludowego w Hermanowej. Wstęp na koncert bezpłatny.

Pn. 7.30 +Marian Wilk (od rodziny)

9.00 +Stanisław Pustelniak i zmarłych z rodziny Pustelniak (od córki Bożeny z rodziną)

11.00 Za parafian

Wt. 7.00 Za parafian

17.00 +Dominik Kura w 1 rocz. śm.

19.00 +Antoni, Władysława Skoczylas (od córki z rodziną)

Śr. +Karol i Kazimiera Borowiec (od rodziny)

Cz. +Stefania, Józef, Helena Jaworscy (od syna z rodziną)

Pt. Dziękczynno – błagalna w 85 rocz. urodzin dla Eugenii z prośbą  o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu (od dzieci)

Sob. +Władysław Goś i +Maria Gorlowska (od chrzestnej Zofii)

Ndz.7.30 +Stanisław w 9 rocz. śm. i +Mieczysław, Tomasz Kotowicz (od rodziny)

9.00 +Wiktoria Wiater w kolejną rocz. śm. (od rodziny)

11.00 +Marian Skoczylas w 15 rocz. śm. (od żony)

Od 1 listopada ks. Jan Czekalski rozpoczyna Msze św. gregor. za +Janinę Skoczylas (od męża z rodziną)

Od 1 listopada ks. Wiesław Potakowski rozpoczyna Msze św. gregor. za +Eugeniusza Wilka z Mszy św. pogrzebowych.

Od 1 listopada ks. Mirosław Marczak rozpoczyna Msze św. gregor. za +Dariusza Wysockiego z Mszy św. pogrzebowych

Śr. +Julia, Kazimierz i Józef Cisło (od rodziny)

Cz. +Ryszard Tendelski (od Kazimierza Wójcik z rodziną)

Pt. +Ryszard Tendelski (od sąsiadki Janiny Bialic z rodziną)