14. LISTOPADA 2021 R.

1. Codziennie po Mszy św. modlitwa różańcowa za polecanych w wypominkach, zachęcam do wspólnej modlitwy.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W środę WSP. Św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek WSP. Bł. Karoliny Kózkówny – patronki diecezji, w sobotę WSP. Św. Rafała Kalinowskiego, w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  5. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  6. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie w przyszłą niedzielę.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na sprzątanie kościoła.  Bóg zapłać!

Pn. +Franciszek Szostek w 17 rocz. śm. (od żony z rodziną)

Wt. +Franciszek, Rozalia Wiater i +Emilia Goś (od syna)

Śr. Dziękczynna za zbiory

Cz. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rodzinie Wiater