OGŁOSZENIA – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

21. LISTOPADA 2020 R.

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie
  2. Codziennie po Mszy św. modlitwa różańcowa za polecanych w wypominkach, zachęcam do wspólnej modlitwy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W poniedziałek WSP. Św. Cecylii, w środę WSP. Św. Andrzeja  Dung – Lac i towarzyszy
  6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny
  7. Pragnę serdecznie podziękować ministrantom i lektorom za udział w turnieju piłki halowej dla dekanatu Tyczyn i za zajęcie 1 miejsca.

Pn. +Antoni, Krystyna Gorlowska w rocz. śm. (od rodziny)

Wt. Dziękczynno – błagalna za dar pielgrzymowania z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla pielgrzymów i Ich rodzin i za pielgrzymów którzy nie mogą pielgrzymować do Starej Wsi (od pielgrzymów)

Śr. Dziękczynno – błagalna w 18 rocz. urodzin dla Szymona z prośbą  o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu

Cz. +Anna i Józef Fornal (od rodziny)