Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

26 GRUDNIA 2021 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek zakończenie roku kalendarzowego. Msza św. o godz. 16.00 i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. W piątek jest dyspensa od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. o 7.30, 9.00 i 11.00, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00 zakończona Mszą św.
  4. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przez cały tydzień przed Mszą św.
  5. W poniedziałek święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty (poświęcenie wina) Imieniny ks. Bp Jana i modlimy się w Jego intencji, we wtorek święto Św. Młodzianków męczenników.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym.
  7. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa kolędy nie będzie, od poniedziałku do czwartku na każdej Mszy św. będę święcił wodę, aby poświęcić każdy chrześcijański dom. Poświęcenie nowego domu należy zgłosić i ustalić termin. Zapraszam parafian na wspólną Mszę św. która będzie odprawiana w Waszej intencji.

Pn. +Roman Sikora i +Ztanisław, Zofia Sikora (od rodziny Cisło)

Wt. +Roman Ślączka (od róży św. Zofii)

Śr. +Antoni, Stefania, Krystyna Gorlowscy (od rodziny)

Cz. +Natalia Czaja (od mieszkańców Czerwonek)

Pt. 16.00 Za parafian

Sob. 7.30 +Jan i Marianna Cisło w kolejną rocz. śm. (od syna Stanisława z rodziną)

9.00 +Mieczysław, Zofia Szczoczarz i +Emilian Prędki (od rodziny)

11.00 +Mieczysław Kotowicz

15.00 Za parafian

Ndz. 7.30 +Mieczysław Żelazny i +Maria Miktus (od rodziny)

9.00 +Stanisław Rudka (od żony i syna)

11.00 +Wiktoria, Kazimierz, Barbara, Wiesław, Roman Florek (od rodziny)

Od 1 stycznia 2022r. ks. Stanisław Nabywaniec rozpoczyna Msze św. gregor. za +Józefa Róg z Mszy św. pogrzebowych.

Od 1 stycznia 2022 r ks. Mirosław Marczak rozpoczyna Msze św. gregor. za

+Stefanię Otwinowską z Mszy św. pogrzebowych.

Od Pn. do Cz. O zdrowie Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla parafian z okazji modlitwy kolędowej

Pt. +Jacek Piękniewski (od Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji)