2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

02. STYCZNIA 2022r.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W czwartek  Uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30; 9.00 i 11.00. Składka przeznaczona jest na misje.
  3. Składka do puszek jako pomoc dzieciom na misjach.
  4. Również w czwartek 37 rocznica konsekracji ks. Bp Kazimierza Górnego i 34 rocznica konsekracji Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego. Polecamy ich w naszych modlitwach.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, spowiedź św. przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 16.00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30 w ciszy Zapraszam do wspólnej modlitwy.

Pn. +Zdzisława Szczoczarz w 1 rocz. śm. (od córki Ewy z rodziną)

Wt. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ewy z okazji urodzin (od dzieci i Adolfa)

Śr. +Tomasz i Wiktoria Hahn (od syna)

Cz. 7.30 Za parafian