ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

9. STYCZNIA 2022 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj koniec okresu Narodzenia Pańskiego (tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego).
  4. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.
  5. Składam serdeczne podziękowanie grupie modlitewnej mężczyzn, którzy zakupili figurę Marki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać!
  6. Składam Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim którzy złożyli ofiarę za broszurki kolędowe.
  7. Intencje Mszalne:

Pn. +Józef, Leon, Czesława w 1 rocz. śm. Kościółek (od córki)

Wt. +Marian Kurosz w 6 rocz. śm. (od córki Haliny z rodziną)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Heleny i Tadeusza Żelazny (od mamy)

Cz. +Władysław i Honorata Borowiec (od swatowej)

Pt. +Józef Skowron (od kuzynki)

Sob. +Stanisław Skowron (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Bogdan Prędki, +Aniela Bialic (od rodziny)

9.00 +Rafał Nowak w 4 rocz. śm. (od rodziców i rodzeństwa)

11.00 +Katarzyna, Stanisław, Józef, Mieczysław i Marian Wilk (od Genowefy )

Od 10 stycznia  ks. Adam Bajer rozpoczyna Msze św. gregor. za +Stanisława Kalandyk z Mszy św. pogrzebowych

Od 10 Stycznia ks. Jerzy Tyrpa rozpoczyna Msze św. gregor. za +Stanisława Jopek z Mszy św. pogrzebowych