4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

27. MARZEC 2022 R.

1. Msza św. codziennie będzie o godz. 18.00
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 z Msza św. i o 19.30 bez Mszy św. dla wszystkich,
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, spowiedź przez cały tydzień przed Mszą św. i w piątek od godz. 16.30. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00
  5. W piątek zapraszam dzieci z klasy 3 na drogę krzyżową i Mszę św. na której otrzymają książeczki do modlitwy.
  6. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca a zwłaszcza róże różańcowe.
  7. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  8. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale i zmiana tajemnic różańcowych po sumie. Droga Krzyżowa  (22 kilometry), rozpoczęcie o godz. 14.00 przy kościele. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Intencje Mszalne:

Pn. O zdrowie, potrzebne łaski i powrót do wiary dla Michała, Pawła, Kornela i Tymoteusza

Wt. Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski dla pewnej osoby i całej rodziny.

Śr. +Józef Wójcik w 10 rocz. śm. (od żony)

Cz. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Danuty

Pt. +Waldemar Tekiela w 11 rocz. śm. (od rodziców)

Sob. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla chrzestnych Krzysztofa, Pauliny i Weroniki (od chrzestnego Ojca)