5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

03. KWIECIEŃ 2022 R.

1. Dzisiaj Droga Krzyżowa  (22 kilometry), rozpoczęcie o godz. 14.00 przy kościele. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Również dziś Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na drogę krzyżową do Strachociny wyjazd spod św. Floriana o godz. 14.00. Są wole miejsca.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie z Liturgiczną Służbą Ołtarza. Serdecznie zapraszam.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 z Msza św. i o 19.30 bez Mszy św. dla wszystkich,
  6. W niedzielę o godz. 7.00 rano śpiewamy Godzinki o Matce Bożej Bolesnej. Gorzkie Żale po sumie.
  7. Następna niedziela to niedziela Palmowa – uroczyste poświęcenie palm na sumie. Droga krzyżowa w Studziance o godz. 14.00, zakończy się Mszą św., w czasie drogi krzyżowej trzymamy palmy. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  8. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Codziennie będę spowiadał przed Mszą św. i jak będzie potrzeba po Mszy św.
  10. W czwartek przyjadą kapłani i spowiedź św. od godz. 17.00 do 20.00. Zapraszam.
  11. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na szkolenie: Nowe odmiany w uprawie warzyw gruntowych. Szkolenie odbędzie się 05. 04. br. (wtorek) o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Tyczynie. Będzie możliwość zakupu nasion z firmy „Plantiko”. Serdecznie zapraszamy.
  12. Jeżeli, ktoś chciałby żebym przyjechał do chorego przed świętami to proszę dzisiaj zgłosić w zakrystii i ustalimy dzień i godzinę przyjazdu.
  13. Intencje Mszalne:

Pn. O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży św. Anny)

Wt. +Helena Lasota w 2 rocz. śm. (od dzieci z rodzinami)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla róży św. Anny i Ich rodzin (od róży św. Anny)

Cz. +Genowefa, Stanisław, Gustaw i Regina (od córki)

Pt. +Marek Hałoń w 3 rocz. śm. (od mamy i brata z rodziną)

Sob. +Janusz Kaczor w 4 rocz. śm. (od Ojca)

Ndz. 7.30 +Cecylia, Józef Bartyńscy w 6 rocz. śm. (od rodziny)

9.00 +Bronisław Leniart w 1 rocz. śm. (od żony z rodziną)

11.00 +Józef Skubisz i zmarłych z rodziny Skubisz

Studzianka: O trzeźwość w naszej parafii (od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich)

Pn. O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Marysi (od mamy i babci)