OGŁOSZENIA –NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

24. KWIETNIA 2022 R.

1. Dziś składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej i zbiórka puszek Jałmużna Wielkopostna przed ołtarzem.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego i bł. Władysława Findysza.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W poniedziałek święto Św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość Św. Wojciecha – patrona Polski, w piątek Św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Msze św. w Studziance o godz. 15.00.
  7.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym o godz. 11.00., składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  8. Po sumie będzie procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych. Zapraszam
  9. Pragnę również serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

Pn. O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży św. Katarzyny)

Wt. O szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla mamy i dziecka (od rodziców)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej Rodziny

Cz. Dziękczynna za otrzymane łaski dla pewnej osoby

Pt. +Stefania, Feliks i Jerzy Bartoń

Sob. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog,, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pewnej Rodziny

Ndz. 7.30+Jan Wróbel w kolejną rocz. śm. (od syna)

9.00 +Danuta, Stanisław, Stanisława, Maria, Józef Baran i +Józef .Jacek (od rodziny)

11.00 Za wszystkich zmarłych z naszej parafii.

Studzianka: O Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Polski dla naszej Ojczyzny (od Grupy Patriotycznej)

Od 1 maja ks. Stanisław Nabywaniec rozpoczyna Msze św. gregor. za +Danutę Prokop z Mszy św. pogrzebowych

Od 1 maja ks. Jerzy Tyrpa rozpoczyna Msze św. gregor. za +Eugeniusza Prędkiego z Mszy św. pogrzebowych

Od 1 maja ks. Mariusz Dernoga rozpoczyna Msze św. gregor. za +Monikę Ruszel z Mszy św. pogrzebowych