3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1 MAJA 2022R.

1. Od dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Na tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18.00Zapraszam do wspólnej modlitwy starszych, młodzież i dzieci.
  2. We wtorek  uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30; 9.00 i 11.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej i bł. Władysława Findysza.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17.00.  Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00.
  5. Po nabożeństwie w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  6. W środę WSP. Św. Floriana patrona strażaków – Msza św. dodatkowa w intencji naszych Strażaków o godz. 19.00
  7. W przyszłą niedzielę na sumie I komunia św. dla dzieci z klasy III, spowiedź dla dzieci w sobotę o godz. 9.00 i Ich rodzin.
  8. W poniedziałek WSP. Św. Antoniego, w piątek święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba
  9. Pragnę również serdecznie podziękować za złożone ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
  10. Spotkanie Patriotyczne – dnia 5 maja 2022r (czwartek) o godz. 17.30 w Domu Ludowym w Hermanowej odbędzie się spotkanie patriotyczne z okazji obchodów231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Wystąpi młodzież z ogniska muzycznego „Złota nutka”, młodzież i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Hermanowej oraz Zespół Hermanowianki. Na wydarzeniu zostaną zaprezentowane prace wykonane przeza dzieci z grupy „Mali Artyści”. Zapraszamy.
  11. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego przypomina o wypełnianiu wniosków obszarowych na rok 2022. Wnioski wypełniane są od poniedziałku do piątku w godz. Od 7.30 do 15.30 w Biurze Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Tyczynie ul. Krzyża 14. Ostateczny termin upływa 16 maja 2022r.
  12. Organizowana jest pielgrzymka do Dębowca 14. maja (sobota). Zapisy w zakrystii.

Pn. +Marian Skoczylas i + Katarzyna, Wacław, Tadeusz Wrona (od rodziny)

Wt. 7.30 +Maria, Leon, Jan, Szwed i +Stanisława Surówka (od rodziny)

9.00 +Tomasz w 9 rocz. śm. i +Mieczysław i Stanisław Kotowicz

11.00 Dziękczynna w 60 rocznicę I spowiedzi i Komunii św. od rocznika 1953

Śr. 18.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski dla Patryka z okazji 18 rocz. urodzin (od rodziców)

19.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę  Matki Bożej i opiekę Św. Floriana dla OSP w Hermanowej

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Patryka z okazji 18 rocz. urodzin (od dziadków i chrzestnych)

Pt.  +Stanisław, Zofia Kopiec i +Zofia Franciszek Cisło (od rodziny)

Sob. O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży św. Królowej Jadwigi)

Ndz. 7.30 +Stanisław, Zofia, Marian, Aleksandra Kowal i +Daniela Skubisz

9.00 O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży św. siostry Faustyny)

11.00 O Boże błog. dla dzieci przystępujących do I Komunii św.

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Boże i potrzebne łaski dla rodziny Piętów, Bekier, Mazgaj, Ślęzak i Tłuczek

Pn. +Adam Kotula (od rodziny Szpunar)

Wt. +Adam Kotula (od od rodziny Krupów)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Stanisławy.

Cz. +Adam Kotula (od Andrzeja Daty z rodziną)

Pt. +Adam Kotula (od rodziny Standio)

Sob. O urodzaje i uchronienie od klęsk żywiołowych (od mieszkańców Kamieńca)