4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

08 MAJA 2022R.

1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Nabożeństwo majowe przez cały tydzień o godz. 18.00, zapraszam szczególnie do modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych.
  3. W piątek 13 maja nabożeństwo Fatimskie i Msza św. w Studziance o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy. Msza św. w kościele o godz. 17.00
  4. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne.
  5. W przyszła niedzielę na sumie dzieci z klasy czwartej, będą obchodzić rocznicę swojej pierwszej Komunii Świętej. Próba w środę po Mszy św.
  6. W sobotę 14 maja wyjazd do Dębowca spod Św. Floriana o godz. 14.45. Koszt 30 zł
  7. W sobotę Msza św. w kościele o godz. 17. 00
  8. Składam serdeczne podziękowanie dzieciom które przyjęły I Komunię św. i rodzicom za złożoną ofiarę 900 zł na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
  9. Sołtys Hermanowej zaprasza Mieszkańców za Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w dniu 15 maja 2022r. (niedziela), o godz. 14.00 w Domu Ludowym w Hermanowej. Jest to zebranie sprawozdawczo – informacyjne z udziałem Burmistrza Tyczyna. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

Jednocześnie informuję, że podatek rolny, leśny i od nieruchomości, będzie pobierał od 9 – tego do 15 – go maja br. W godz. 9.00 do 16.40.

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Mirosława z okazji 50 rocz. urodzin (od mamy i rodzeństwa)

Wt. +Janusz, Danuta, Zofia i Stanisław (od rodziny)

Śr. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla sióstr z róży Św. siostry Faustyny i Ich rodzin (od róży Św. siostry Faustyny)

Cz. +Stanisław Jopek (od rodziny)