5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 MAJA 2022R.

1. Nabożeństwo majowe przez cały tydzień o godz. 18.00, zapraszam szczególnie do modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych.
  2. W przyszłą niedzielę składka na katolickie radio Via.
  3. W środę 18 maja młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma spotkanie w Tyczynie o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie w kościele w Hermanowej.
  4. W czwartek 19 maja dzieci z klasy III mają pielgrzymkę do Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie i do Sandomierza. Wyjazd spod św. Floriana o godz. 7.30.
  5. Msza św. i majówka w czwartek 19 maja wyjątkowo o godz. 17.00.

Pn. +Stanisław Czekaj (od rodziny)

Wt. +Genowefa, Stanisław, Kazimierz Prokop (od córki)

Śr. +Maria i Józef Szetela (od córki Zofii)

Cz. 17.00 O pomyślne zdanie egzaminów dla uczniów z klasy VIII i dobry wybór szkoły (od rodziców)

Pt. +Mieczysław, Stanisław, Tomasz, Władysław i Józefa Kotowicz

Sob. Za zmarłych z rodziny Warzybok i Szczypek (od rodziny)

Ndz. 7.30 +Genowefa w 1 rocz. śm. i +Władysław, Ludwika, Tomasz Gibała (od córki)

9.00 +Stanisław Bialic w 9 rocz. śm. (od żony i dzieci)

11.00 +Piotr i Franciszka Borowiec i +Franciszek Fornal

Studzianka: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anety i Andrzeja z okazji 9 rocznicy sakramentu małżeństwa

Pn. +Zofia, Józef Słowik i +Wiktoria, Stefan Kalandyk

Wt. +Janusz Paśko (od róży Św. siostry Faustyny)

Śr.  +Janusz Paśko (od róży Św. siostry Faustyny)

Cz. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla mamy Zofii z okazji urodzin (od dzieci i wnuków)

Pt. +Janusz Paśko (od Roberta Bialic z rodziną)

Sob. +Genowefa Gibała w 1 rocz. śm.  (od córki i wnuczki z rodziną)

Dzisiaj pogrzeb śp.+ Genowefy Kotowicz o godz. 12.30 wyprowadzenie z kaplicy przedpogrzebowej do kościoła, następnie różaniec i o godz.. 13.30 Msza św.

Zmarł śp. +Antoni Kiełbasa dziś różaniec o godz. 17. 00, jutro po Mszy św. i majówce, pogrzeb we wtorek o 14.00 wyprowadzenie z kaplicy przedpogrzebowej, różaniec w kościele i o 15.00 Msza św.

Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.