6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 MAJA 2022R.

1. Nabożeństwo majowe przez cały tydzień o godz. 18.00, zapraszam szczególnie do modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje
  3. W sobotę 28 maja (sobota) młodzież przyjmie  sakrament bierzmowania w Tyczynie o godz. 18.00. Spowiedź dla młodzieży i świadków przed Mszą św. od środy do piątku.
  4. W sobotę Msza św. w kościele o godz. 17.00.
  5. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Pn. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Natalii i Pawła z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa

Wt. +Adam Prędki w 1 rocz. śm. (od rodziny)

Śr. +Antoni Hałoń w 8 rocz. śm. (od żony i syna z rodziną)

Cz. O dary Dycha Świętego dla uczniów z klasy VIII z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania (od rodziców)