OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

05. CZERWCA 2022 R.

1. Dziś kończy się okres wielkanocny.
  2. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W środę uczniowie SP w Hermanowej będą mieć Msze św. w Studziance o godz. 9.00 z okazji święta patrona szkoły Św. Jadwigi Królowej.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej, Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w środę WSP. Św. Jadwigi Królowej, w sobotę WSP. Św. Barnaby Apostoła, w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  6. 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowanie Ołtarzy. Na życzenie parafian ołtarze będą przygotowane:  I – przy Św. Florianie, – OSP Hermanowa i Ich rodziny,  II – przy państwie Tendelskich, – Skotnik,  III – przy państwie Wójcików – Wieś Hermanowa  i IV – przy kościele – Pańskie Pola do szkoły
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na remont Domu rekolekcyjnego im. Bł. Karoliny w Rzeszowie.
  8. Są do zabrania pudełka aby zrobić zakupy dla ludności Ukrainy, co należy kupić jest lista w pudełku. Gotowe pudełka przynosimy do kościoła do soboty.
  9. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła. Bóg zapłać za ofiarność.

Pn. 7.00 O urodzaje  i uchronienie od klęsk żywiołowych (od róży Św. Zofii)

18.00 +Jan Makulski (od rodziny Tekiela)

Wt. O zdrowie, Boże błog. i opekę Matki Bożej dla ks. proboszcza (od przyjaciół)

Śr. O przebłaganie za grzechy wobec Matki Bożej