19. CZERWCA 2022R.

1. Trwamy o oktawie Bożego Ciała, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a w szczególności dzieci, młodzież i dorosłych. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  2. Zapraszam róże różańcowe do świecenia: poniedziałek św. Maksymiliana, wtorek św. Siostry Faustyny; środa św. Św. Zofii; czwartek św. Królowej Jadwigi.
  3.  W czwartek uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę WSP Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, dzieci gromadzą się w kościele. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Około godz. 9.00 zakończenie i rozdanie świadectw w szkole.
  5. Pragnę poinformować, że ubikacje w kościele są już oddane do użytku, pragnę serdecznie Wszystkim podziękować, którzy przyczynili się do remontu. Bóg zapłać!
  6. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na szkolenie: Prawidłową uprawę roślin okopowych. Szkolenie odbędzie się 20. 06. 2022r. tj. poniedziałek o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Tyczynie. Zapraszamy.

Pn. +Stanisław, Józefa Gorlowska i +Jan Pacholec (od rodziny)

Wt. +Piotr Paluch, +Janina i Piotr Kaczor z ok. imienin i zmarłych z rodziny (od rodziny)

Śr. +Jan z ok.  imienin i +Genowefa Baran (od rodziny)

Cz. +Bronisław Leniart z ok. dnia ojca (od córki Elżbiety z rodziną)