OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

19. CZERWCA 2022R.

  1. Trwamy o oktawie Bożego Ciała, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a w szczególności dzieci, młodzież i dorosłych. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  2. Zapraszam róże różańcowe do świecenia: poniedziałek św. Maksymiliana, wtorek św. Siostry Faustyny; środa św. Św. Zofii; czwartek św. Królowej Jadwigi.
  3.  W czwartek uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę WSP Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, dzieci gromadzą się w kościele. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Około godz. 9.00 zakończenie i rozdanie świadectw w szkole.
  5. Pragnę poinformować, że ubikacje w kościele są już oddane do użytku, pragnę serdecznie Wszystkim podziękować, którzy przyczynili się do remontu. Bóg zapłać!
  6. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na szkolenie: Prawidłową uprawę roślin okopowych. Szkolenie odbędzie się 20. 06. 2022r. tj. poniedziałek o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Tyczynie. Zapraszamy.
  7. Intencje mszalne:

Pn. +Stanisław, Józefa Gorlowska i +Jan Pacholec (od rodziny)

Wt. +Piotr Paluch, +Janina i Piotr Kaczor z ok. imienin i zmarłych z rodziny (od rodziny)

Śr. +Jan z ok.  imienin i +Genowefa Baran (od rodziny)

Cz. +Bronisław Leniart z ok. dnia ojca (od córki Elżbiety z rodziną)

Pt. 8.00 Dziękczynno- błagalna za otrzymane łaski w roku szkolnym, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla dzieci, nauczycieli i pracowników SP w Hermanowej

18.00+Róg Jan, Maria, Józef, Stefan, Helena i Władysława

Sob. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Gabrieli i Marcina z okazji 1 rocz. sakr. małżeństwa (od rodziców)

Ndz. 7.30 +Jan, Dominik Kura (od rodziny)

         9.00 +Genowefa Gibała w 1 rocz. śm. i +Władysław Gibała (od syna z rodziną)

         11.00 +Ryszard, Józef, Zofia Matuła (od Waldemara z rodziną)

Studzianka: Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Klaudii i Bartłomieja z okazji 1 rocz. sakr. małżeństwa

Ks. Roman Jurczak odprawia Msze św. za:

Pn. +Adam Kotula (od Henryki Klimasz z rodziną)

Wt. +Adam Kotula (od Bogdana z rodziną)

Śr. +Adam Kotula (od Bożeny i Mieczysława Ozon)

Cz. +Adam Kotula (od Romana Pary z rodziną)

Pt. +Adam Kotula (od Tadeusza Ożyło z rodziną)

Sob.  + Janina Malak z ok. imienin (od rodziny)