26. CZERWCA 2022R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą św. i w piątek od godz. 17. 00. Do chorych pojadę w piątek od godz. 8.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30. Zapraszam do modlitwy.
  3. Po Mszy św. w sobotę w kościele, mężczyźni zapraszają na różaniec męski w intencji – w obronie wiary, Kościoła i kapłanów.
  4. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych i modlitwa za matki w stanie błogosławionym i składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  5. We wtorek WSP Św. Ireneusza, w środę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – składka przeznaczona na „Świętopietrze”
  6. Na składkę inwestycyjną zebrano 6400 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  7. Organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy 7 lipca 2022r. (tj. czwartek), zapisy w zakrystii do następnej niedzieli.

Pn.  +Leon, Władysława Gorlowscy (od rodziny)

Wt. +Anna Kiełbasa w 11 rocz. śm. (od córki Marii z mężem)

Śr. +Anna Fornal (od rodziny)

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

i potrzebne łaski dla Pawła z okazji 18 rocz. urodzin

Pt.  O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w pracy kapłańskiej dla ks. Piotra i ks. Pawła z okazji imienin

Sob.  +Rozalia Dudek w 5 rocz. śm. i +Jan, Agata Dudek (od syna Tadeusza z żoną)

Ndz. 7.30 +Waldemar Tekiela (od rodziców)

9.00 +Maria, Stanisław, Krzysztof Tłuczek (od syna Tadeusza z rodziną)

11.00 +Julia, Czesław Klimasz (od rodziny)

Studzianka: +Franciszek, Ludwika Ślęzak (od rodziny Pięta)

Pn. ++Władysław, Honorata Borowiec (od rodziny)

Wt. +Jan Starzak w rocz. śm. (od mamy i siostry)

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Pawła z okazji 18 rocz. urodzin (od ojca chrzestnego z rodziną)

Cz. O szybki powrót do zdrowia, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Rafała (od żony z synami)

Pt. O szybki powrót do zdrowia, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pewnej osoby (od żony i dzieci)

Sob.  O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodzin ze Skotnika przygotowujące Ołtarz na Boże Ciało.

Ks. Paweł Romanowski odprawia Msze św. za: +Monikę Ruszel

Pn. od Renaty Krok z rodziną

Wt. od wnuczki Dagmary z rodziną

Śr. od wnuka Artura z rodziną