10. LIPCA 2022R.

1. W środę 13 lipca nabożeństwo Fatimskie i Msza św. w Studziance o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy. Msza św. w kościele o godz. 17.00
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek święto Św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek WSP. Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w środę WSP. Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek WSP. Św. Bonawentury, w sobotę WSP. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.
  4. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne.
  5. Zapraszają na PIKNIK RODZINNY W HERMANOWEJ  stadion LKS Hermanowa 17 lipca 2022r. (niedziela) – Dom Ludowy w Hermanowej, LKS Herman Hermanowa i OSP Hermanowa. W programie: 14.00 Otwarcie imprezy, występy artystyczne, gry i zabawy, animacje dla dzieci, dmuchańce, stoiska promocyjne, ciepłe przekąski, turniej piłkarski drużyny OSP. 19.00 Zabawa taneczna. 24.00 Zakończenie imprezy.

Pn. Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anny i Franciszka z okazji 35 rocz. sakr. małżeństwa (od dzieci)

Wt. O pokuj na Ukrainie i za poległych w czasie tej wojny (od organizatorów i uczestników wakacyjnych wyjazdów z parafii do Odessy i Kijowa)

Śr. 17.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Romana z okazji 70 rocz. urodzin (od dzieci i wnuków)

Studzianka: Dziękczynno- błagalna, z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Zbigniewa z okazji 20 rocz. sakr. małżeństwa i o Boże błog. dla Zbigniewa z ok. 50 rocznicy urodzin.

Cz. +Janina, Weronika, Józef, Eugeniusz Wilk i +Bogusław Tendera (od rodziny)

Pt.  +Józef, Anna Borowiec

Sob. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodziców (od syna)

Ndz. 7.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla dziecka i matki (od rodziców)