24. LIPCA 2022R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek święto Św. Jakuba Apostoła, we wtorek WSP. Św. Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny, w piątek WSP. Św. Marty, Marii i Łazarza.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na wędrówkę „Szlakiem Papieskim” w Beskidzie Niskim w dniu 26. lipiec 2022r. tj. wtorek, rozpoczęcie Mszą św. w kościele o godz. 6.00. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek jako pomoc dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania po kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszenia organizmu. Badania szczególnie zalecane po przejściu COVID19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym w czwartek 4 sierpnia 2022r., na parkingu przy kościele w godz. 13.30 do 14. 15.
  7. Informuję, że nabór uzupełniający dla mieszkańców w zakresie wymiany źródeł ciepła na kotły gazowe i kotły na biomasę odbędzie się w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2022r. Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi do 85% kosztów kwalifikowanych. Informacje można uzyskać telefonicznie lub przez stronę internetową w Urzędzie Miejskim w Tyczynie. Burmistrz Tyczyna Janusz Skotnicki

Pn. +Eufrozyna Szczypek (od kuzynki Anny)

Wt. +Anna Fornal (od rodziny)

Śr. +Eufrozyna Eugeniusz Leniart i +Jadwiga Zdzisław Błażejowscy (od Małgorzaty i Edmunda)