OGŁOSZENIA – 21. NIEDZIELA ZWYKŁA

21. SIERPNIA 2022R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej. Św. Maksymiliana i bł. Władysława Findysza.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek WSP. Najśw. Maryi Panny Królowej, we wtorek WSP. Bł. Władysława Findysza, w środę święto Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej, w sobotę WSP. Św. Moniki.
  4. Piesza pielgrzymka do Starej Wsi w pierwszą sobotę września tj. 3, będzie w grupach, Tyczyn jedna  i Hermanowa druga grupa. Dlatego prosimy aby chętni zapisywali się w zakrystii. Jest zamówiony autokar, można zapisywać się na powrót, a jeśli będą wolne miejsca można zapisać się na przyjazd na Mszę św. do Starej Wsi.
  5. Dnia 27. Sierpnia 2022r. (sobota) w miejscowości Hermanowa – odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie powyżej 4 miesiąca życia. Koszt szczepienia 35 zł Rozpiska szczepień na tablicy ogłoszeń (od 8.00 do 13.00)
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać Wszystkim którzy złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła
  7. Pragnę Wszystkim serdecznie podziękować, którzy przyczynili się do zmiany ławek w Studziance. Niech dobry Bóg i Matka Boża Studziańska ma Ich zawsze w swojej opiece i Ich rodziny. Bóg zapłać!
  8. Pierwszego września naszą parafię nawiedzi Matka Boża Fatimska i będzie wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, dokładny program podam w przyszłą niedzielę.

Pn. +Maria Nowak (od rodziny Dziduch)

Wt. +Franciszek, Maria Piasecka (od córki z rodziną

Śr. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Anny i Łukasza z okazji 15 rocz. sakr. małżeństwa, oraz Ich 40 rocznicy urodzin (od rodziców)

Cz. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Marii i Zbigniewa z okazji 40 rocz. sakr. małżeństwa